Srpen 2009

0.5 Blend - Demi Lovato

30. srpna 2009 v 1:04 | Eileen |  Moje blendy
Takže brouzdala jsem po netu a narazila na jednu chall. Asi jste už většinou viděli nový shoot Demi Lovato. Ačkoliv ji zrovna moc nemusím tak se mi strašně líbí. Mno a v té chall se z nich měl udělat blend. Tak jsem si řekla proč ne a pustila se do díla x) Bohužel byly dané rozměry tak jsem to musela trochu smrsknout. No tak není to nejhorší, ale tak zase nic moc extra : ( Tak snad se bude aspoň někomu líbit =)

0.4 Blend - Donald Flack (CSI New York)

30. srpna 2009 v 0:16 | Eileen |  Moje blendy
Takže jako další je tu Donald Flack z CSI New York x) Původně jsem tenhle obrázek udělala jako diplom za SB, ale pak jsem upravila ten obrázek v kolečku a udělala z něj vzhled. Ehm...abych pravdu řekla tak tohle je jeden z nála blendů, se kterýma jsem jakž takž spokojená x) Nevím proč, ale přijde mi fajn x) Tak snad se bude líbit i vám =)

0.3 Blend - Horatio Caine (CSI Miami)

29. srpna 2009 v 21:55 | Eileen |  Moje blendy
Takže jelikož Horatia z mnoha důvodů nesnáším tak mě nenapadlo, že bych s ním mohla nějakou grafiku udělat. Nakonec jsem objevila jednu božíí fotku (Horatio jí kazí x) Tak jsem udělala design no x) Popravdě řečeno se mi ten blend moc nelíbí, ale to už je u mě nrmální no x) Tak snad se bude aspoň někomu líbit =)


R → Fórum

29. srpna 2009 v 19:01 | Eileen
» Jaký používáš, jsi sní spokojená/ý apod.
» Která je podle tebe nejlepší a proč apod.
» Viděl/a jsi ho, jak se ti líbil apod.


0.2 Blend - Sara Sidle (CSI Las Vegas)

29. srpna 2009 v 18:40 | Eileen |  Moje blendy
Takže tenhle obrázek jsem udělala svému SB k narozeninám. Docela dost se mi líbil, a tak mě napadlo upravit ho a udělat ho jako dess. Myslím, že tuhle herečku asi všichni znáte x) Kdyby náhodou ne, tak je to Sara Sidle z CSI Las Vegas x) A moje hodnocení? Nevypadá špatně, ale nějak to není ono : ( Nevím proč, protože už jsem udělala i horší věci x) Mno tak snad se vám bude líbit =)


R → Soutěže

28. srpna 2009 v 19:35 | Eileen |  Soutěže
» Vyplň.
» Poznej.
» Nauč se vyrábět designy.
» Ceny pro tebe.


0.1 Oblíbené písničky

24. srpna 2009 v 11:26 | Eileen |  ... Hudba
Tak mě napadlo dát sem nějaké mé oblíbené písničky, protože v menu mám místo jen na 4 a je dost těžké vybrat, které jsou ty nej. Takže jsem se rozhodla jich sem dát víc. Dám jich sem zatím jen 10, ale určitě časem přibydou i další. Jelikož jich mám v mp4 přes 330 a stále nové a nové přibývají, tak se toho asi jentak nezbavíte x) Takže tady je máte:


1. The Fray - How To Save A Life

... tenhle song jsem poprvé slyšela u svého SB a hned jsem si ho zamilovala!! Je prostě dokonalej!!!


PF Studio versus Photoshop

23. srpna 2009 v 19:45 | Eileen |  Moje úvahy

Takže už delší dobu mě strašně štve jedna věc a konečně jsem se rozhodla o ní napsat. Jedná se o grafické programy konkrétně Photoshop a PF Studio.

V dnešní době jsou nejoblíbenější 3 grafické programy: Photoshop, GIMP a PF Studio. Jistě jich je mnohem více, ale tyto jsou nejpopulárnější. Když se někoho zeptáte, který z nich je nejlepší většina lidí vám odpoví, že Photoshop. A právě to mě štve.

Spousta lidí to řekne a vůbec si nevzpomene na své grafické začátky. Co jsem tak slyšela většina lidí začínala právě v PF Studiu. Ale ne, nejlepší je prostě Photoshop. Úplně zapomínají díky čemu se naučili grafice a PF Studio považují za něco méněceného. Photoshop má víc funkcí tak je prostě nej. Ano, možná jich má víc a je o něo lepší, ale to není důvod proč zapomínat na PF Studio!!!

Zažila jsem, že spousta lidí v soutěži nebo i u normálního výtvoru řekli:"Já vím není to nic moc. Ty to máš mnohem lepší, já mám jen PF Studio, ale ty Photoshop". Můj názor na to? Výmluvy! U grafiky nezáleží na grafickém programu, je to jen méně důležitá část. Záleží na tom jak člověk umí grafiku. Rozhodně je lepší být skvělý grafik v PF Studiu než mizerný v Photoshopu. Na co by byl celý slavný Photoshop někomu kdo by mu vůbec nerozuměl?! Například já. Nemyslím si, že jsem nějaký extra grafik, ale zažila jsem spoustu lidí, kterým se má grafika líbila. Přitom celou svou grafickou historii pracuju jedině v PF Studiu. Tím chci říct: Nesvádějte vinu na svůj grafický program, ale raději se v něm pořádně naučte!

A jak jsem vlastně začala s grafikou já? Před dvěma a půl roky jsem začala s blogařením. Časem jsem někde na netu našla ke stažení PF Studiu. Sehnala jsem si k němu i češtinu a začala se učit. Tenkrát k němu moc návodů nebylo, takže jsem si na všechno musela přijít sama. A tak jsem si postupem času získala respekt a moje grafika se líbila. Nedávno jsem si stáhla i GIMP, ale v něm si pouze měním formáty u obrázků, které mi nešli otevřít v PF Studiu.

Takže chtěla bych vás poprosit abyste PF Studio nepomluvali, ale abyste si mu projevovali úctu, jakou si zaslouží. Vždyť právě díky němu jsme získali základy grafiky a díky němu jsme se naučli tolik triků! Prostě PF Studio je pořád skvělé, ať si říká kdo chce co chce. A kdo ho neumí pořádně ocenit a svádí na něj svou vinu na něj, je jen zbabělý a ubohý! Já říkám PF Studio 4ever!!!


0.5 Tapety na mobil - CSI Miami (8.řada)

22. srpna 2009 v 18:42 | Eileen |  Moje tapety na mobil
Takže našla jsem promo fotky k 8.řadě Kriminálky a samozřejmě jsem z nich musela hned udělat tapety na mobil x) Nj, je to se mnou strašný x) Na většině tapet jsem použila stejnou texturu, pouze jsem u ní měnila barvy. Jako obvykle jsou s nápisem i bez a ve velikosti 176x220. Mně se docela líbí hlavně teda ta s Alexx. Mno tak snad se budou aspoň trochu líbit i vám =)

0.1 Blend - SuperPhoebe (Přátelé)

21. srpna 2009 v 20:44 | Eileen |  Moje blendy
Takže jako úkol do VGS jsme měli udělat blend se seriálem Přátelé. Měli jsme zadané fotky. Rozměry byly libovolné. Blend jsem dlouho nedělala a upříímně jsem vůbec nevěděla jak začít a co s tím. Nakonec jsem ho udělala v podobném stylu jako je dess s Horatiem. Blend je docela hezký, ale jestli je VGS vypadávací, tak pochybuji, že postoupím : (

0.2 Animace - Harry Potter a Princ dvojí krve

20. srpna 2009 v 11:41 | Eileen |  Moje animace
Takže do další VGS jsme měli za úkol udělat animaci. Téma i velikost byly libovolné. Napadlo mě upravit jednu animaci z HP 6, ale pak jsem našla naprosto úžasné fotky jak se objevuje název na začátku filmu. Mělo to spoustu obrázků, navíc jsem je musela zmenšit a vložit do jiného obrázků, takže toho bylo dost. Myslím, že výsledek zas tak špatný není, ale pochybuji, že se dostanu do dalšího kola : ( Tak snad se vám bude líbit =)

Odpuštění

18. srpna 2009 v 14:25 | Eileen |  Jednorázovky

Takže tuhle povídku jsem napsala před 2 měsíci do VLS k Týnce. Měla být na téma Odpuštění. Tenkrát mi dala zabrat, protože se mi restnul komp s téměř celou povídkou a já blbka to neměla uložené. Nakonec jsem ji tedy trochu pozměnila. Mno a jak už je mým zvykem inspirovala jsem se jedním dílem Kriminálky. Když ho nepoznáte tak se netrapte, není to vaše chyba, ale jen neschopný autor x) Tak přeji příjemné čtení (s notnou dávkou ironie x)

Jednou se to musí splnit

18. srpna 2009 v 14:18 | Eileen |  Jednorázovky

Ano, je to tak x) Zlomyslně jsem se rozhodla vám zkazit náladu a vyvolat žaludeční potíže x) A čím? Mojí povídkou x) A o čem vlastně je? Tuhle jsem napsala před několika měsíci na kámoščin popud. Nevěděla jsem o čem psát, tak mi poradila napsat o klukovi co přád otravuje jednu holku. tedy vlastně její příběh. Mno doufám, že si nezašpiníte motitor a zlomyslně vám přeji příjemné čtení muhehe x)

0.1 Moje oblíbená videa

17. srpna 2009 v 21:19 | Eileen |  ... Videa
Takže na internetu a na youtubíčku jsem narazila na některý fakt nádherný videa, a tak bych je sem chtěla dávat. Nejsou samozřejmě mé výroby, ale ode mě se jich tu moc nedočkáte (program opět blne), tak sem dám i něco jiného než moji tvorbu. Tady má te prvních deset. Určitě časem přibydou další. Mno tak tady jsou:

1. LOST - Já tak rád trsám

... tak z tohohle jsem fakt nemohla x) Naprosto super písnička z Madagaskaru spojená se Ztracenými ... prostě no comment x)