CSI a fazole - 2.část

31. července 2009 v 8:49 | Eileen |  CSI a fazole
Takže tenhle díl je o dost kratší než ten první a myslím, že není ani tak povedený. Jako aspoň trochu k zasmání snad je, ale není to úplně ono : ( Mno snad s bude aspoň trochu někomu líbit a úplně nejlíp když se u ní aspoň trochu nasměje =)


Mno dalšímu členovi … Vlastně se opět chtělo Gregovi. Pamatoval si však Grissomovu reakci, a tak se snažil soustředit na práci místo na svoje střeva.
A tak se snažil 20 minut. Potom už si říkal, že už má to nejhorší za sebou a jak je dobrej, že to vydržel. Napadlo ho, že to musí určitě potom říct Saře. Určitě tak zvýší své šance.
Greg polevil na své ostražitosti a to se mu vymstilo.
Jak Grissom mluvil o práci najednou pronesl vtip. Nebyl to ale žádný otřepaný a hloupý fórek, a tak Greg spolu s ostatními vyprskl smíchy.
A pak se ozval ten zvuk. Jaký? Mno…prostě ten který se normálně ozývá jen ze záchoda. Všichni se rozesmáli nanovo, protože jim to připadalo hrozně legrační, když ale uviděli Grissomův obličej rychle se uklidnili.
Ačkoliv to byl velmi mírný a hodný šéf (jak by řekl on), tohle už ho totálně vytočilo. Začal opět hrát všemi barvami. Nakonec se usadil na rudé.
Všichni očekávali, že na ně zase začne řvát, ale Grissom se po chvíli vrátil ke své normální barvě a sladce se na ně usmál: "Vidím, že si mě vůbec ale vůbec nevážíte. No to se brzy změní. Zítra vás čeká malé překvapení."
"Jaké překvapení" zeptal se opatrně Warrick.
"Dostaneme konečně vánoční prémie" zaradovala se naivně Catherine.
"Celý den bude fazolové menu?" zbledl Greg.
"Žádné prémie ani fazole. Prostě se nechte překvapit."

Ten večer usínala Catherine sladce s vidinou 7 měsíců slibovaných prémií. Greg zase nemohl usnout a když se mu to po 2 hodinách konečně povedlo, pronásledovaly ho ve snu obrovské plechovky s fazolemi.

Ráno se všichni zdraví dostavili do práce, pouze Greg měl obrovské kruhy pod očima, ale všichni předpokládali, že jako obvykle celou noc surfoval po stránkách s obrázky pochybných dívek. Zato Catherine se usmívala a už vymýšlela za co prémie utratí.
Všichni se poté přesunuli do kanceláře a čekali na slibované překvapení. Asi po 20 minutách se objevil Grissom se škodolibým úsměvem.
Nikdo to nechápal dokud se za jeho zády neobjevilo to překvapení. Pak pochopili všichni. Bohužel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama