CSI a fazole - 1.část

30. července 2009 v 20:10 | Eileen |  CSI a fazole
Takže tuto povídku jsem zveřejnila už na svém bývalém blogu. Tedy její 1. díl. Napsala jsem ji hlavně pro pobavení. Občas mi přijde, že jsem to trochu přehnala, ale tak snad se najde někdo komu by se aspoň trochu líbila a nejlépe, kdyby se u ní zasmál =)


Venku byl krásný slunný den. Slunce svítilo a na obloze nebylo po mráčku ani vidno. Všichni měli obrovskou radost, že je tak hezky a tak trávili většinu času venku.
Takhle by to označil poeta. Ve skutečnosti si každý vařil mozek. Všichni se potili a všude byl "smrad jako v opičárně". Chodili ven právě proto, že už měli toho smradu pokrk a venku to nebylo tolik cítit.
Naši CSI trápil stejný problém jako ostatní. Byli celý den zavření v kanceláři. A aby toho nebylo málo, k obědu měli zrovna fazole, takže větrali ostošest. Ne že by to nějak zvlášť pomohlo.
Všichni byli naštvaní. Nikdo nedával pozor, takže když se Grissoma Greg už potřetí ptal, jestli by si nemohl dojít na záchod, Grissom naštvaně řekl: "Já tu nejsem pro srandu. Máme tu makat a né furt lítat na záchod. Copak to aspoň těch pár minut nevydržíte?! Ještě jednou někoho uslyším říct slovo záchod, tak do něj nacpu fazolí co to půjde a pak ho pošlu za Eckliem! Jsem zvědavej jak se bude tvářit na ty vaše sra*ky!"
Ubohý Greg zbledl.
"Má ještě někdo nějakou otázku? Nebo snad chce dál otravovat?!" optal se Grissom.
Greg nesměle zvedl ruku. V obličeji už nebyl bledý nýbrž zelený.
"Ano Gregu?!"
"Šéfe nemohl bych si dojít na hajzlík?"
Grissom v obličeji strašlivě zrudl a ubohý Greg se na své židli zmenšoval.
"To chce klid, to chce klid" říkal si Grissom v duchu.
Podíval se na Grega a místo na hajzlík ho poslal do p*dele.
Pak jim začal sáhodlouze kázat o tom, jaké mají štěstí že mají za šéfa jeho a ne Ecklieho, že si toho vůbec ale vůbec neváží. Po hodině toho měli všichni dost a nemohli se dočkat až skončí. Navíc začaly fazole působit i u Catherine.
Statečně se tvářila jako že nic, aby nevypadala stejně hloupě jako Greg. Jenže po pěti minutách ji akutně bolelo břicho a po dalších deseti měla pocit, že u ní brzy protrhne hráz. I tak se ale statečně držela dál. Po dvou minutách se ale z jejího nitra začali linout podivné zvuky, a tak nesměle zvedla ruku.
Grissom zrovna mluvil o tom, jak jim o loňských Vánocích zařídil vánoční stromeček. Všiml si Catherininy zdvižené ruky a předal jí slovo.
Čekal, že se vytasí po jeho vzoru s nějakou historkou, ve které vystupoval coby laskavý šéf. Catherine, která byla už celá zelená, místo další slaboduché historky rozpačitě řekla:"Ehm..já bych potřebovala taky na hajzlík".
Grissom nejdřív zbledl, potom zrudl a nakonec zfialověl.
"Kurva to si ze mě snad děláte pr..srandu!! Kvůli nějakejm pos*anejm fazolím se tu jako dneska nebude pracovat nebo co?!! Od Grega bych to dejme tomu šekal, přeci jen ještě není úplně vyvinutý, ale od Catherine!!!!
Jmenovaná nesměle pípla:"Já už to nevydržím, mně se vážně chce".
Grissom ji tedy pustil na záchod.
Když se vrátila, Grissom všechny přejel očima a řekl:"Doufám, že už nikdo nehodlá narušovat naši práci dalšíma výmyslama!!!"
Všichni mu to odkývali, aby už byl klid.
Jenže už za půl hodiny se začalo chtít dalšímu členovi týmu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama